DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Búrlivé súkromie Sühan zo Statočného a krásnej: Rozchod s mladým milencom

02. 10 2020 08:00 | jt
Statočný a krásna
Statočný a krásna Foto: Eccho Rights

Súkromný život seriálovej krásky pripomína veľkú telenovelu.

Turecká herečka Tuba Büyüküstün aktuálne hviezdi na obrazovkách televízie Doma v úlohe Sühan v romantickom seriáli Statočný a krásna.

Tridsaťosemročná Tuba má na svojom konte množstvo miestnych ocenení, suverénne najviac v kategórii Najlepšia herečka za postavy v rôznych seriáloch. Práve za seriál Statočný a krásna získala celkovo tri ocenenia, keď ju okrem spomínaných ocenení za stvárnenie najlepšieho televízneho páru roka magazín Sayidaty označil v roku 2017 za najúspešnejšiu tureckú herečku roka.

Statočný a krásna
Foto: Eccho Rights
 

Tuba je mamičkou dvojčiat - dievčatiek Toprak a Maye, ktoré porodila v janurári 2012 dnes už bývalému manželovi, taktiež hercovi Onurovi Saylakovi, s ktorým sa rozviedla v roku 2017.
Po rozvode našla šťastie v náručí o sedem rokov mladšieho milenca – majiteľa luxusných istanbulských klubov Umuta Evirgena. S tým začala randiť ešte počas rozvodového konania s bývalým manželom.
 
Trojročnému romániku so zajačikom je však koniec. Začiatkom leta potvrdila Tuba tureckým médiám rozchod. Aj naďalej však zostávajú obchodnými partnermi v gastronómii.
Zatiaľ čo Tuba po svojom boku nemá aktuálne žiadneho oficiálneho partnera, Umut si už za ňu stihol nájsť aj náhradu - vymenil ju za ďalšiu herečku, tentoraz iba 23-ročnú Melisu Şenolsun.

Zdroj: Instragram/turkey.celebs

Sledujte seriál Statočný a krásna - od pondelka do štvrtka o 21:30 h na Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 2. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na