Statočný a krásna cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sühan zo Statočného a krásnej zareagovala na správy o novom zajačikovi: Toto odhalila

03. 12 2020 08:00 | jt
Statočný a krásna
Statočný a krásna Foto: Eccho Rights

Herečka prehovorila.

Len minulý týždeň sme vás na našich stránkach informovali, že turecká herečka Tuba Büyüküstün, ktorá aktuálne hviezdi na obrazovkách televízie Doma v úlohe Sühan v romantickom seriáli Statočný a krásna, je znova zamilovaná.

Po rozvode s hercom Onurom Saylakom, s ktorým sa rozviedla v roku 2017, našla šťastie v náručí o sedem rokov mladšieho milenca – majiteľa luxusných istanbulských klubov Umuta Evirgena. S tým začala randiť ešte počas rozvodového konania s bývalým manželom. Trojročnému romániku s Umutom však začiatkom leta zazvonil umieračik.

Teraz by podľa tureckých médií rmala mať vzťah s o deväť rokov mladším hereckým kolegom Ekinom Mertom Daymazom. Zoznámiť ich mali ich spoloční priatelia.

Zdroj: Instagram/ekinmertdaymaz

Herečka sa k týmto klebetám nepriamo vyjadrila aj na sociálnej sieti a fanúšikom sa prihovorila veľavravným statusom. „Viem, že mi dávate svoju lásku. Vy tomu hovoríte vzťah. Ste za mňa šťastní alebo si ma ctíte... Ale v dnešnej dobe mám vzťah sama so sebou. Som na nekonečnom rande sama so sebou. Pozerám sa do vlastných očí, držím svoje vlastné ruky. Najprv sa musím dotknúť svojej vlastnej duše, musím sa naučiť milovať samu seba,“ napísala.

Zdroj: Instagram/tubabustun.official

Sledujte seriál Statočný a krásna - od pondelka do štvrtka o 20:30 h na Doma!

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na