DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 1. epizóda

27. 08 2020 21:35 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 1. epizóda
Statočný a krásna: 1. epizóda Foto: Eccho Rights

Cesura do rodného kraja priviedla túžba pomstiť sa mužovi, ktorého viní zo smrti milovaného otca. Nuž a Sühan je... Dcéra toho muža!

Chýbalo naozaj málo a prvé stretnutie rebela Cesura (Kıvanç Tatlıtuğ) s nádhernou a nezávislou Sühan (Tuba Büyüküstün) mohlo byť zároveň aj tým posledným – jej temperamentná kobyla Nazlı sa totiž splašila a ako šialená uháňala rovno k strmému útesu! Možno to bolo len šťastie... No možno sa v tej chvíli rozhodol zasiahnuť sám osud – a tým, že skrížil cesty práve týchto dvoch mladých ľudí sledoval jeden zo svojich nevyspytateľných plánov. Cesura totiž do rodného kraja po rokoch priviedla nezmieriteľná túžba pomstiť sa vplyvnému Tahsinovi Korludağovi (Tamer Levent) - mužovi, ktorého viní zo smrti milovaného otca. Nuž a Sühan je... Tahsinova dcéra! Cahide (Sezin Akbaşoğulları), večne frustrovaná manželka Sühaninho brata Korhana (Erkan Avcı), zúri, pretože jej zdanlivo nepriestrelný plán ako sa zbaviť nenávidenej švagrinej vyletel hore komínom!

Aj nič netušiaca Sühan sa hnevá, no z iného dôvodu – jej najlepšia kamarátka Şirin (Irmak Örnek), všetečná mladá slúžka v dome jej rodičov, totiž trafí klinec po hlavičke, keď si začne uťahovať z jej nemastného-neslaného snúbenca Bülenta (Serkan Altunorak) a neprehliadnuteľného rumenca, ktorý sa na Sühaninej krásnej tvári objaví pri každej zmienke o Cesurovi... A besný od jedu je i sám veľký Tahsin Korludağ, keď sa dozvie, akú kolosálnu hlúposť vyviedol jeho syn Korhan (Erkan Avcı)!

Počas večere i po nej Sühan nedokáže myslieť na nič iné, len na svojho tajomného záchrancu. Cesur sa po tvrdej drine vyberie nakúpiť. V obchode sa zoznámi s plachou lekárničkou Neclou (Cansu Türedi)...

Sledujte v pondelok, 31. augusta, o 21.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na