DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 2. epizóda

31. 08 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 2. epizóda
Statočný a krásna: 2. epizóda Foto: Eccho Rights

Cesur je prekvapený, keď po návrate z nákupov nájde doma nepozvaného, no o to vítanejšieho hosťa... Sühan.

Cahide (Sezin Akbaşoğulları) sa nevhodnou poznámkou temer prezradí, pred Sühan (Tuba Büyüküstün) totiž neuvážene vytresne niečo, čo nemá odkiaľ vedieť! Pre pokoj v dome sa Şirin (Irmak Örnek) a Kemal (Firat Altunmeşe), ktorí sa veľmi ľúbia a radi by sa jedného dňa vzali, stále stretávajú tajne. Adalet (Nihan Büyükağaç) očividne nie je veľmi šťastná, že ju Tahsinova (Tamer Levent) rodina ako jeho polooficálnu-polotajnú milenku veľmi nemusí. Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) je prekvapený, keď po návrate z nákupov nájde doma nepozvaného, no o to vítanejšieho hosťa... Sühan. Tahsin je tvrdý muž, ktorý netoleruje a neodpúšťa žiadne chyby či zlyhania. Zo Sühaninej nehody viní Kemala, a tak ho nemilosrdne na minútu prepustí! Dobrosrdečný mladík však dlho bez práce nezostane...

Bülentova (Serkan Altunorak) mama Mihriban (Devrim Yakut) je znechutená z toho, že o Tahsinovi a jeho milenke si už aj vrabce na streche čvirikajú. A škrie ju to nielen kvôli jej synovi ako potenciálnemu ženíchovi Korludağovcov, ale i kvôli boľavej minulosti, ktorá ju s búrlivákom Tahsinom spája. Tak či onak, Cesur v nej získa silného spojenca – a ani sa nemusí veľmi snažiť... Je skrátka len sám sebou. Hoci papierovo je Korhan (Erkan Avcı) už dávno dospelý, pričasto sa správa až zúfalo nezrelo. Tak ako dnes, keď mu skríži cestu nový sused Cesur.

Vďaka malej netaktnosti lekárničky Necly (Cansu Türedi) Sühan hneď pochopí, koľká bije a prečo jej švagriná z kliniky zamierila rovno do lekárne. A rovnako sa to dozvie ešte niekto - Neclina šéfka... Adalet!

Sledujte v utorok, 1. septembra, o 21.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na