DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 5. epizóda

03. 09 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 5. epizóda
Statočný a krásna: 5. epizóda Foto: Eccho Rights

Cesur si uvedomí si, že urobiť to, čo si predsavzal, bude oveľa ťažšie ako čakal. A tiež to, že súčasťou jeho plánu... Musí byť i Sühan!

Cahide (Sezin Akbaşoğulları) sa príšerne rozzúri, keď zistí, že Hülya (Zeynep Kızıltan) porušila ich dohodu a strávila noc s akýmsi neznámym chlapom. No zúrila by iste ešte viac, keby vedela, o kom je reč! Banu (Gözde Türkpençe) sa očividne skvelo baví predstieraním, že nie je len Cesurova (Kıvanç Tatlıtuğ) advokátka, ale i priateľka. Jemu však, pri pohľade na to, ako sa kvôli tomu tvári Sühan (Tuba Büyüküstün), ktorej sa čoraz menej darí skrývať, ako jej na ňom záleží, nie je veľmi do spevu. Zlú náladu mu ako-tak vylepšia nečakané novinky od Kemala (Firat Altunmeşe) a opätovné stretnutie s krásnou dcérou jeho hostiteľa, ktorá sa však vďaka nečakaným komplikáciám v pracovnej sfére tvári ako bohyňa pomsty...!

Zdanlivo nevinný rozhovor s nič netušiacim Tahsinom (Tamer Levent) Cesura hlboko zasiahne, zrazu má oči plné sĺz hnevu a bezmocnosti. Uvedomí si, že urobiť to, čo si predsavzal, aby pomstil smrť milovaného otca, bude oveľa ťažšie ako čakal. A tiež to, že súčasťou jeho plánu... Musí byť i Sühan! Mihriban (Devrim Yakut) hnevá, že sa nik neodvažuje vzdorovať Tahsinovi, no robí si tiež veľké starosti o syna, ktorý v posledných dňoch evidentne nie je sám sebou.

Cesur nie celkom bezdôvodne podozrieva Kemalovho budúceho svokra Saliha (Okday Korunan) zo zničenia istého dôležitého dôkazu, no mýli sa. Sühan sa spontánne rozhodne sledovať muža, ktorého videla s Cesurom...

Sledujte v pondelok, 7. septembra, o 21.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na