DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 7. epizóda

08. 09 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 7. epizóda
Statočný a krásna: 7. epizóda Foto: Eccho Rights

Sühan a Cesur spolu strávia príjemný večer, ten však razom ukončí boľavá spomienka, ktorá ho vráti smutnej do reality.

Kým sa Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) blázni s jej synčekom, Banu (Gözde Türkpençe) v skratke zoznámi Sühan (Tuba Büyüküstün) so smutným príbehom jeho rodiny. Ťažko však povedať, koľko je v ňom skutočnej pravdy a koľko fikcie nevyhnutnej pre zachovanie jeho krytia a plánov. Kým Tahsin (Tamer Levent) zo strachu o život vnúčika v čakárni vyvádza ako zmyslov zbavený, diabolská Cahide (Sezin Akbaşoğulları) sa najprv prosbami a potom vyhrážkami a hrozbami pokúša prinútiť ošetrujúceho lekára, aby rodine nevyzradil jej tajomstvo.

Korhan (Erkan Avcı) je zaskočený, keď zistí, že jeho žena má ďalší, očividne tajný mobil, o ktorom ani len netušil. Hülya (Zeynep Kızıltan), našťastie, nespanikári a zachová si prekvapivo chladnú hlavu, keď v telefóne začuje neznámy hlas... Sühan a Cesur spolu strávia príjemný večer, ten však razom ukončí boľavá spomienka, ktorá ho vráti do smutnej reality.

Keď Tahsin nájde nešťastného Korhana, ktorý zapíja svoje zlyhanie v ľudoprázdnej krčme, rozhodne sa ním po prvý raz porozprávať ako chlap s chlapom. Dopadne to katastrofálne...

Sledujte v stredu, 9. septembra, o 21.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na