DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 8. epizóda

09. 09 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 8. epizóda
Statočný a krásna: 8. epizóda Foto: Eccho Rights

Sühan doma len tak, medzi rečou, spomenie, s kým strávila predošlý večer. No len Şirin sa dozvie aj niečo viac...

Ťažko povedať, kto je viac prekvapený, keď na seba zrazu natrafia pred nemocničnou izbou Cahide (Sezin Akbaşoğulları) – či Hülya (Zeynep Kızıltan) alebo... Bülent (Serkan Altunorak)?! Sühan (Tuba Büyüküstün) si vôbec nevšimne, že má už od rána za pätami tieň, ktorý ju sleduje na každom kroku... Rıfata (Müfit Kayacan). Banu (Gözde Türkpençe) sa pokúsi zviesť Cesura (Kıvanç Tatlıtuğ). A aj keď sa snaží predstierať, že je nad vecou, jeho odmietnutie ju poriadne rozladí!

Plachá Necla (Cansu Türedi) zneistie, keď sa nechtiac stane náhodným svedkom škaredej hádky medzi Mihriban (Devrim Yakut) a Adalet (Nihan Büyükağaç). Sühan všetkým doma vyrazí dych, keď len tak, medzi rečou, spomenie, s kým strávila predošlý večer. No len Şirin (Irmak Örnek) sa dozvie aj niečo viac... Cesur sa tajne vráti späť do Korludağu.

Aj keď si Salih (Okday Korunan) pamätá všetko, čo mu v opitosti vyrozprával Korhan (Erkan Avcı), pred šéfom statočne mlčí. Keď sa Sühan dozvie, čo jej otec vyviedol tentoraz, neovládne sa – netušiac, že nie sú sami...

Sledujte vo štvrtok, 10. septembra, o 21.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na