DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 9. epizóda

10. 09 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 9. epizóda
Statočný a krásna: 9. epizóda Foto: Eccho Rights

Keď sa Sühan nečakane vráti domov, hrozí, že Cesurov odvážny plán fatálne zlyhá a on bude prichytený priamo pri čine!

Cesura (Kıvanç Tatlıtuğ) má čo robiť, aby prekryl dojatie, keď mu Sühan (Tuba Büyüküstün) - po tom, čo mu vráti jeho nedávny žartík s parkovaním – odovzdá drobnú pozornosť pre jeho milovanú mamu (Tilbe Saran). Tahsina (Tamer Levent) a Adalet (Nihan Büyükağaç) počas večere vyruší naozaj nečakaná návšteva – polícia. Nemá, žiaľ, dobré správy. Práve naopak! Aj keď ich dnes večer delí obrovská diaľka, Sühan a Cesur sú si zrazu bližší ako kedykoľvek predtým.

Aby mal Cesur v prípade potreby dokonalé alibi, večer sa hlasno zabáva v obľúbenom podniku s chlapmi pri futbale a to, čo treba urobiť, namiesto neho urobí Rıfat (Müfit Kayacan). Cahide (Sezin Akbaşoğulları) sa rozhodne konfrontovať Hülyu (Zeynep Kızıltan) so svojimi podozreniami. Rovnaký nápad však skrsne aj v Bülentovej (Serkan Altunorak) hlave. Keď sa Sühan nečakane vráti domov, hrozí, že Cesurov odvážny plán fatálne zlyhá a on bude prichytený priamo pri čine!

Občas sú človeku, skrátka, akékoľvek plány, aj tie najprešpekulovanejšie, úplne nanič a niet nad improvizáciu. Lenže na druhej strane, improvizácia ho môže dostať do väčších problémov ako hocijaký plán...

Sledujte v pondelok, 14. septembra, o 21.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na