DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Statočný a krásna: 10. epizóda

14. 09 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 10. epizóda
Statočný a krásna: 10. epizóda Foto: Eccho Rights

Cesur s nevôľou sleduje, ako Banu trápi Sühan po telefóne. Možno aj preto odmietne pristúpiť na jej detinskú stávku...

Sühan (Tuba Büyüküstün) zaskočí, keď sa dozvie, že Cahide (Sezin Akbaşoğulları) nebola navštíviť Mihriban (Devrim Yakut), ako tvrdila rodine, no neprikladá tomu žiadny význam. Bülent (Serkan Altunorak) a Cahide trestuhodne podcenia Hülyu (Zeynep Kızıltan), z ktorej sa vykľuje pekelne nebezpečná – a na rozdiel od nich aj nečakane prezieravá – potvora. Sühan (Tuba Büyüküstün) nedokáže prestať myslieť na Cesurov (Kıvanç Tatlıtuğ) nečakaný bozk, ktorý ju stále páli na perách.

Aj keď sa Tahsin (Tamer Levent) snaží nedať to na sebe znať, zmiznutie obrazu, ktorý mu dennodenne pripomínal najtemnejšie obdobie jeho života ním poriadne zamáva. Bülent pritlačí na Cahide, za svoje spojenectvo a mlčanie totiž od nej niečo chce, niečo veľmi, veľmi konkrétne... Cesur s nevôľou sleduje, ako Banu (Gözde Türkpençe) s neskrývaným potešením trápi Sühan po telefóne. Možno aj preto odmietne pristúpiť na jej detinskú stávku...

Cahide sa podarí zasiať do Sühaninho srdca semienko pochybnosti o Cesurovi. Inak krotká Şirin (Irmak Örnek) na minútu vyhodí z vily Korludağovcov tri slúžky, ktoré sa dopustia neodpustiteľnej indiskrétnosti voči jej najlepšej kamarátke!

Sledujte v utorok, 15. septembra, o 21.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 2. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na