DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:30 •

Statočný a krásna: 11. epizóda

15. 09 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 11. epizóda
Statočný a krásna: 11. epizóda Foto: Eccho Rights

Cesura neprehliadnuteľne vykoľají, keď sa u Korludağovcov objaví aj Bülent a na jeho vkus sa k nemu Sühan akosi príliš má.

Divadielkom, ktoré žiarlivá potvora Banu (Gözde Türkpençe) nachystá špeciálne pre Sühan (Tuba Büyüküstün), aby ju dostala čo najďalej od Cesura (Kıvanç Tatlıtuğ), dosiahne presne to, čo chcela – dotknutá Sühan je rozhodnutá zabudnúť na city, ktoré v nej prebudil... Aj keď Mihriban (Devrim Yakut) po ničom netúži tak veľmi, ako vidieť Tahsina (Tamer Levent) konečne na kolenách, Bülentov (Serkan Altunorak) plán pomsty, ktorý stojí a padá na predstave, že sa napriek všetkému a všetkým napokon predsa len ožení so Sühan, jej očividne nie je veľmi pochuti.

Cesura neprehliadnuteľne vykoľají, keď sa u Korludağovcov objaví aj Bülent a na jeho vkus sa k nemu Sühan akosi príliš má. Na rozdiel od neho jeho domnelý sok rýchlo pochopí, odkiaľ vietor fúka, no očividne mu to nevadí. Adalet (Nihan Büyükağaç) aj po rokoch mučia spomienky na neradostné detstvo. No ešte viac než tie ju rozhodia znepokojivé novinky z väznice...

Kemal (Firat Altunmeşe) a Şirin (Irmak Örnek) sa rozhodnú začať s prípravami na svadbu. Cesur vôbec nechápe, prečo je k nemu Sühan zrazu taká chladná. A škrie ho to oveľa viac, ako si vôbec dokázal predstaviť!

Sledujte v stredu, 16. septembra, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 28. septembra, o 21.30!
Sledujte celé epizody na