DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Statočný a krásna: 19. a 20. epizóda

23. 09 2020 23:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 19. a 20. epizóda
Statočný a krásna: 19. a 20. epizóda Foto: Eccho Rights

Cesur sa očividne kráľovsky baví, keď si zo Sühan uťahuje kvôli večeru, z ktorého si toho zahanbená kráska zjavne veľa nepamätá.

Tešiť sa z Tahsinovej (Tamer Levent) bleskovej trucsvadby s Adalet (Nihan Büyükağaç) dokáže z jeho najbližších jediný človek a aj ten to len nepresvedčivo predstiera - Cahide (Sezin Akbaşoğulları). Najťažšie to ale nesú tí, ktorí toho necitlivého surovca napriek všetkému a všetkým úprimne ľúbia a vždy ľúbili. Presnejšie, tie. Reč je totiž o Sühan (Tuba Büyüküstün) a... Mihriban (Devrim Yakut). Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) by veľmi rád Sühan nejako rozveselil, no čokoľvek povie, ju ešte viac rozosmutní. A na vnútornej pohode jej rozhodne nepridá ani nadmiera alkoholu, v ktorom sa nie veľmi úspešne pokúsi utopiť všetok svoj žiaľ... Cahide znepokojí, keď večer zistí, že Hülyu (Zeynep Kızıltan), alias Ayşe, zmizla bez toho, že by dala komukoľvek vedieť. A keby vedela, v akom nebezpečenstve je teraz žena, ktorá nosí pod srdcom „jej dieťa“, bola by určite ešte oveľa, oveľa nepokojnejšia! Bülent (Serkan Altunorak) už svoju mamu videl všelijakú, ale takú nešťastnú a zlomenú, takú sklamanú ako dnes večer, ešte nikdy. Kemal (Firat Altunmeşe) sa nechtiac stane svedkom istého na pohľad veľmi blízkeho rozhovoru. Mihriban temer odhalí Cesurovo najstarostlivejšie strážené tajomstvo.

Keď nešťastná Adalet zavolá svojej novej dcére, aby sa jej ospravedlnila za okolnosti, za ktorých sa stali rodinou, podráždená Sühan jej to tvrdo natrie. Tak tvrdo, že dokonca ani Şirin (Irmak Örnek) nedokáže skryť svoj nesúhlas s priateľkiným konaním. Bülent sa vláme do Hülyinho bytu a prezrie si záznamy z bezpečnostných kamier. To, čo na nich nájde, mu vyrazí dych! Cesur sa očividne kráľovsky baví, keď si zo Sühan uťahuje kvôli večeru, z ktorého si toho zahanbená kráska zjavne veľa nepamätá. Vo svetle nedávneho rozhovoru s pani Fügen (Tilbe Saran) si Mihriban vybaví iný - z dávnych čias, keď ešte bola naivnou Tahsinovou nevestou...

Netrvá dlho a Cahide i Bülent majú každý istý nápad, ako sa zbaviť Hülyinho neželaného tieňa. Ten prvý počíta s Tahsinom, ten druhý... S Cesurom.

Sledujte vo štvrtok, 24. septembra, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 26. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na