DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Statočný a krásna: 21. a 22. epizóda

24. 09 2020 23:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 21. a 22. epizóda
Statočný a krásna: 21. a 22. epizóda Foto: Eccho Rights

Aj keď sa spočiatku zdá, že plán Cesurovho soka predsa len nie je taký dokonalý, ako si jeho strojca myslí, guľka napokon nájde svoj cieľ...

Şirin (Irmak Örnek) varuje Sühan (Tuba Büyüküstün), že sa Banu (Gözde Türkpençe) chystá na sviatky do Korludağu, takže ak počas nich chcú s Cesurom (Kıvanç Tatlıtuğ) niečo podniknúť... Je najvyšší čas ujasniť si priority! Apropo, Banu – ťažko povedať, čo asi Mihriban (Devrim Yakut) sleduje, keď sa so svojimi najnovšími zisteniami zdôverí práve jej?! Aj keď je Sühan na otca (Tamer Levent) stále veľmi nahnevaná, po rozhovore s ním, ktorý sa uberá úplne iným smerom, ako očakávala, súhlasí, že sa znova vráti domov. No má jednu podmienku... Zaľúbený Cesur je rozhodnutý staviť všetko na jednu kartu a odhaliť milovanej žene celú pravdu o sebe, svojom otcovi i tom jej. Jeho načasovanie by však ani nemohlo byť horšie... Adalet (Nihan Büyükağaç) neujde, aká je Ayşe (Zeynep Kızıltan) trestuhodne nevzdelaná a nekompetentná. No všetky pochybnosti jej razom vyfučia z hlavy vďaka Sühan... Şirin (Irmak Örnek) a Kemal (Firat Altunmeşe) napokon naberú odvahu a zdôveria sa Cesurovi so svojimi viac i menej absurdnými podozreniami ohľadom Cahide (Sezin Akbaşoğulları) a Bülenta (Serkan Altunorak). Mimochodom, z Bülenta sa vykľuje ukážkový intrigán, pri ktorom aj celý hárem žiarlivých žien môže len blednúť od závisti!

Aj keď sa spočiatku zdá, že plán Cesurovho soka predsa len nie je taký dokonalý, ako si jeho strojca myslí, guľka napokon nájde svoj cieľ... Nešťastný Rıfat (Müfit Kayacan) s hrôzou sleduje, ako sa červená škvrna na priateľovej hrudi stále zväčšuje. Ale aj v tejto chvíli Cesur nedokáže myslieť na nič iné, len na Sühan. Korhan (Erkan Avcı) na smrť vystraší otca, keď mu povie, že sa už celú večnosť nevie spojiť so sestrou a jedným dychom ho informuje o tom, čo sa stalo Cesurovi, ktorý krátko predtým Sühan hľadal. Našťastie či nanešťastie, kým lekári horúčkovito bojujú o Cesurov život, Sühan ani len netuší, čo ho dnes postretlo, pretože ju ľúbi.

Aj keď má Sühan teraz už plné právo spochybňovať všetko, čo kedy Cesur urobil alebo povedal, strašnú pravdu, ktorú cíti doslova každým pórom, každým nádychom... V hĺbke srdca spochybniť nedokáže.

Sledujte v pondelok, 28. septembra, o 21.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 2. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na