Statočný a krásna cover

DOMA • PONDELOK-PIATOK • 10:15 •

Statočný a krásna: 23. a 24. epizóda

16. 01 2023 12:20 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 23. a 24. epizóda
Statočný a krásna: 23. a 24. epizóda Foto: Eccho Rights

Náhody vraj neexistujú, takže to asi musí byť osud, keď Cesur večer konečne dorazí domov a nájde tam dôvod znova veriť... Sühan.

Hoci je Tahsin (Tamer Levent) tvrdý chlap, po Fügeninom (Tilbe Saran) hysterickom výstupe potrebuje chvíľku, aby sa pozbieral. Poznanie, že Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) je synom muža, ktorého má na svedomí, jeho i Adalet (Nihan Büyükağaç) naozaj hlboko zasiahne... Kemal (Firat Altunmeşe) a Mihriban (Devrim Yakut) sa márne snažia udržať Cesura, ktorý sotva stojí na nohách v nemocnici - takej sily zjavne na Zemi niet! Naivná Necla (Cansu Türedi) zjavne ani len netuší, s akým nebezpečným mužom sa to vlastne zaplietla. Bülentovi (Serkan Altunorak) to už ale jasné je, zúrivý Turan si ho totiž nájde, so zbraňou v ruke ho prinúti vystúpiť z auta a... Sühan (Tuba Büyüküstün) a Korhan (Erkan Avcı) sú v šoku z neuveriteľného obrazu, ktorý pred nimi pri policajnom zásahu začne naberať čoraz jasnejšie kontúry. Zdá sa, že z tejto pavučiny sa ani Hülya (Zeynep Kızıltan), ani Bülent už viac nevymotajú. No zdanie, ako už toľkokrát predtým, opäť klame. Rozrušená Sühan sa so svojím trápením zdôverí jedinému človeku, ktorému ešte verí - Şirin (Irmak Örnek). Aj nešťastný Cesur sa rozhodne o ťažké bremeno na svojich pleciach podeliť s ďalším priateľom, ktorý je preňho temer bratom... S Kemalom.

Aj keď Sühan napokon predsa len naberie silu na rozhovor s otcom, nejde o rozhovor v pravom slova zmysle, ale skôr o smutný monológ. A ten ani jedného nenechá na pochybách, že od tejto chvíle už nič nebude také ako predtým – a to nielen v ich vzťahu. Cesur, Kemal a Rıfat (Müfit Kayacan) odhalia ďalšie dosiaľ netušené spojivko v Tahsinovej sieti špinavostí, podvodov a korupcie... Náhody vraj neexistujú, takže to asi musí byť osud, keď Cesur večer konečne dorazí domov a nájde tam dôvod znova veriť... Sühan. No od nádeje k šťastiu je veľmi dlhá a tŕnistá cesta, počas ktorej sa môže stať naozaj čokoľvek.

Krátka, no poriadne hlasná hádka medzi Şirin a Kemalom má svedka, ktorému to, čo náhodou začuje, na chvíľku opäť vráti na tvár úsmev... Správne, Cesura.

Sledujte v utorok, 17. januára, o 10.20!

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na