Statočný a krásna cover

DOMA • PONDELOK-PIATOK • 10:15 •

Statočný a krásna: 25. a 26. epizóda

17. 01 2023 12:15 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 25. a 26. epizóda
Statočný a krásna: 25. a 26. epizóda Foto: Eccho Rights

Keď si Cesur vypočuje Turanovu výpoveď, hneď pochopí, kto v pokuse o jeho vraždu z úzadia naozaj ťahal za nitky – a prečo!

Na pompéznom silvestrovskom večierku vo vile Korludağovcov sa všetci - vrátane Sühan (Tuba Büyüküstün), ktorej to v asymetrickej červenej róbe mimoriadne pristane – dobre bavia. Do polnoci už zostáva len pár minút, keď sa konečne dostaví aj ten, ktorého jej rozochvené srdce po celý čas netrpezlivo vyčkáva... Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ). No než sa stihnú zvítať, votrie sa medzi nich Banu (Gözde Türkpençe)! Ešteže sa z Korhana (Erkan Avcı) prekvapivo vykľuje romantik... Možno je to naozaj len náhoda, že sotva sa Tahsin (Tamer Levent) a Adalet (Nihan Büyükağaç) vrátia z dovolenky, Cesur skončí za mrežami. No Sühan už na náhody neverí... Možno by však zmýšľala inak, keby v tom chaose čo i len na chvíľku zazrela výraz na Bülentovej (Serkan Altunorak) tvári. Žiarlivá Banu sa znovu prejaví ako ukážková potvora, keď sa naozaj dosť trápnym spôsobom pokúsi v Cesurových očiach spochybniť a očierniť jeho lásku. Şirin (Irmak Örnek) urobí chybu, keď ignorujúc Kemalove (Firat Altunmeşe) opakované varovania začne básniť o osudovej láske Cesura a Sühan akurát pred Banu!

Keď sa Korhan od sestry dozvie pravdu o Cesurovi, myseľ mu okamžite zaplavia boľavé spomienky na ten strašný večer, keď ešte ako malý chlapec naposledy videl jeho nebohého otca. Keď si Salih (Okday Korunan), ku ktorému sa Tahsin v poslednom čase správa horšie ako k psovi, vypočuje napätý rozhovor svojho pána s jeho spojencami, niečo sa v ňom zlomí... Keď si Cesur vypočuje Turanovu výpoveď, hneď pochopí, kto v pokuse o jeho vraždu z úzadia naozaj ťahal za nitky – a prečo! Diabolská Hülya (Zeynep Kızıltan) sa očividne rozhodla zamerať všetku pozornosť na naivného Korhana, na ktorého sa lepí ako mucholapka.

Sühan, Korhan a dokonca i Cahide (Sezin Akbaşoğulları) majú pocit, akoby spolu so Salihom a Reyhan (Işıl Dayoğlu) z ich rodného domu odišla aj všetka neha a spolupatričnosť a udomácnila sa v ňom chladná arogancia...

Sledujte v stredu, 18. januára, o 10.20!

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na