Statočný a krásna cover

DOMA • PONDELOK-PIATOK • 10:15 •

Statočný a krásna: 27. a 28. epizóda

18. 01 2023 12:15 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 27. a 28. epizóda
Statočný a krásna: 27. a 28. epizóda Foto: Eccho Rights

Vďaka Rıfatovej indiskrétnosti získa Banu silný tromf, ktorým, ak sa len trošku posnaží, dokáže Sühan a Cesura poľahky rozdeliť!

Sühan (Tuba Büyüküstün) má strach, aby Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) v hneve neurobil nejakú hlúposť a neublížil jej otcovi (Tamer Levent), preto sa aj napriek pokročilej nočnej hodine vyberie do Adaletinho (Nihan Büyükağaç) domu, kam sa Tahsin utiahol. Cesura tam síce nenájde, no niekoho iného áno... Salih (Okday Korunan), ktorému má jeho pán zrejme už navždy v hrsti, nielenže zvedie Cesura zo správnej stopy v pátraní po vinníkoch otcovej smrti, ale postará sa i o ďalšiu špinavosť. Nešťastného Korhana (Erkan Avcı) už dlhšie trápi nespavosť. Len čo totiž zavrie oči, zas a znova ho mučia až príliš živé výjavy z tej prekliatej noci, keď zomrel Cesurov otec. A akoby nemal už i tak dosť trápenia, zásluhou diabolskej intrigánky Hülye (Zeynep Kızıltan) sa mu začne ešte aj rozpadať manželstvo s Cahide (Sezin Akbaşoğulları). Vlastne, nielen jej zásluhou, čo však ten neborák ani len netuší... Sühan požiada Cesura o rozhovor medzi štyrmi očami. Keď sa stretnú na odľahlom mieste a vzduch náhle pretne štekot výstrelov, Cesur Sühan inštinktívne strhne k zemi, rovnako ako pri ich prvom stretnutí!

Ťažko povedať, čo Sühan desí viac – či pravda, ktorú z Cesurových úst stále nedokáže a nechce počuť (zo strachu, že už nič nebude také ako predtým), alebo jeho opakované vyznania lásky (zo strachu, že by mohli byť pravdivé)...? Vďaka Rıfatovej (Müfit Kayacan) indiskrétnosti získa Banu (Gözde Türkpençe) silný tromf, ktorým, ak sa len trošku posnaží, dokáže Sühan a Cesura poľahky rozdeliť! Hülya zdroguje Korhana, aby ho zviedla. Adalet (Nihan Büyükağaç) je zdesená, keď zistí, čo zase spískali Tahsin so Salihom (Okday Korunan).

Na zľadovatenej ceste Cesurovmu autu zlyhajú brzdy, dostane sa do šmyku a po následnom náraze do vysokého záveja sa niekoľkokrát prevráti. Už je v plameňoch, keď sa Cesur zúfalo snaží vytiahnuť z neho bezvládnu Sühan...

Sledujte vo štvrtok, 19. januára, o 10.20!

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na