Statočný a krásna cover

DOMA • PONDELOK-PIATOK • 10:15 •

Statočný a krásna: 29. a 30. epizóda

19. 01 2023 12:15 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 29. a 30. epizóda
Statočný a krásna: 29. a 30. epizóda Foto: Eccho Rights

Bülentovi, ktorý Sühan a Cesura sleduje na každom kroku ako zlé svedomie, sa naskytne pohľad, ktorý len ťažko – ak vôbec - dokáže prežrieť.

Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) sa márne snaží priviesť Sühan (Tuba Büyüküstün) na iné myšlienky. Je príliš šokovaná strašnou pravdou, ktorú práve tým najhorším možným spôsobom odhalila o vlastnom otcovi (Tamer Levent). A nielen o ňom... Reyhan (Işıl Dayoğlu) má pocit, akoby z vily Korludağovcov neodišla včera, ale prinajmenšom pred rokom. Toľko vecí je zrazu inak – manželstvo Şirin (Irmak Örnek) a Kemala (Firat Altunmeşe) je v troskách, medzi Cahide (Sezin Akbaşoğulları) a Korhanom (Erkan Avcı) to tiež ukážkovo škrípe pre akúsi neveru a sám veľký Tahsin Korludağ je po kolapse v nemocnici! Apropo, Tahsin... Cesur nájde spôsob, ako mužovi, ktorý mu zničil detstvo i život, uštedriť riadne tvrdý úder aj na diaľku. Sühan sa v mysli vynára čoraz viac boľavých spomienok na nebohú mamu. Všetko, čo sa vtedy udialo, čo cítila, už teraz vníma v úplne inom svetle. O ďalšie menšie citové zemetrasenie sa jej vzápätí postará Cesur, ktorý sa jej zjavne dostáva pod kožu stále hlbšie a hlbšie, bez ohľadu na to, ako veľmi sa snaží udržať si od neho aspoň aký-taký odstup. No to platí aj v opačnom garde... Aj keď je Kemal zo Şirininho rozhodnutia veľmi nešťastný, je zároveň i veľmi nahnevaný a sklamaný, že len čo sa prvý raz na niečom nezhodli, už ich šťastie dopredu vzdáva bez boja a akejkoľvek snahy pokúsiť sa nájsť riešenie.

Pre Sühan vôbec nie je ľahké počúvať Cesurovo priznanie. A je pre ňu ešte ťažšie uveriť v úprimnosť jeho slov, hoci v kútiku duše si nič nepraje viac. Korhan je úplne na dne. Mučia ho spomienky na hrôzu, ktorej svedkom bol ako chlapec... Bülentovi (Serkan Altunorak), ktorý Sühan a Cesura sleduje na každom kroku ako zlé svedomie, sa naskytne pohľad, ktorý len ťažko – ak vôbec - dokáže prežrieť. Na statku Alemdaroğluovcov dôjde k znepokojivému incidentu. Temer súbežne, na opačnom konci mesta, Rıfata (Müfit Kayacan) zastaví a zatkne polícia. A vzápätí, Cesurovi priamo pod nosom, maskovaní muži unesú Sühan!

A to je, žiaľ, iba začiatok. Keď sa totiž Cesur rozhodne celú vec nahlásiť na polícii, do pohybu sa expresne rýchlo dajú ďalšie zlé veci...

Sledujte v piatok, 20. januára, o 10.20!

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na