DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Statočný a krásna: 40. a 41. epizóda

13. 10 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 40. a 41. epizóda
Statočný a krásna: 40. a 41. epizóda Foto: Eccho Rights

Mihriban nechtiac prezradí Sühan niečo, čo jej Cesur tají. Následky si ani jedna z nich nedokáže predstaviť ani v tom najdivokejšom sne!

Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) sa ešte nikdy necítil taký bezmocný a nešťastný, ako keď mu Sühan (Tuba Büyüküstün) na rovnakú otázku, akú mu nedávno sama položila, odpovie rovnako ako on vtedy jej... A potom odíde. Ak má byť toto chuť víťazstva, rozhodne si ju predstavoval úplne inak. Korhan (Erkan Avcı) je na pokraji zrútenia, keď sa tie nechutné fotografie, ktorými ho vydierala Hülya (Zeynep Kızıltan), zrazu objavia na titulkách klebetníkov. Vďaka Şirin (Irmak Örnek) a malej ľsti sa Cesurovi, ktorý sa bez milovanej ženy každým dňom viac a viac cíti ako telo bez duše, po malej večnosti podarí konečne ju nájsť. Pripraví jej nádherné prekvapenie... A vypne si telefón, aby ich vzácne spoločné chvíle nik nerušil. Nanešťastie preto dôležitý hovor od Rıfata (Müfit Kayacan) padne rovno do schránky. Cahide (Sezin Akbaşoğulları) neustále hrá dotknutú a necitlivo skáče do manžela, ktorému už pomaly, ale isto dochádza trpezlivosť, kvôli jeho údajnému pošmyknutiu. Keby tak poznal pravdu...! Tahsin (Tamer Levent) vôbec nepochybuje o tom, že problém s nepohodlným svedkom, ktorý jemu i Adalet (Nihan Büyükağaç) môže poriadne zavariť, sa dnes večer raz a navždy vyrieši. No dopadne to inak, ako všetci zainteresovaní plánovali.

Do vily Korludağovcov sa príde predstaviť nový prokurátor Serhat (Serdar Özer). No, samozrejme, má aj iný dôvod na návštevu... Mihriban (Devrim Yakut) nechtiac prezradí Sühan niečo, čo jej Cesur tají, aby ju ochránil. Následky si ani jedna z nich nedokáže predstaviť ani v tom najdivokejšom sne - následky pre donedávna ešte všemocného Tahsina Korludağa! Salih (Okday Korunan) nevie, ako zareagovať na Sühaninu otázku týkajúcu sa tej osudnej noci, keď zomrel Cesurov otec. Pravdu jej z pochopiteľných dôvodov povedať nemôže, ale zároveň jej ani nechce klamať... Tahsin a Adalet sa rozhodnú pre všetky prípady zmiznúť za hranice, a to čo najskôr! Čaká ich však poriadne prekvapenie...

Cahide a Bülent (Serkan Altunorak) sa horúčkovito snažia dostať k Hülyinmu pasu, aby sa konečne zbavili Damoklovho meča visiaceho prekliato nízko nad ich hlavami. No Korhan im urobí škrt cez rozpočet, a tak musia improvizovať!

Sledujte v stredu, 14. októbra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 2. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na