DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Statočný a krásna: 46. a 47. epizóda

19. 10 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 46. a 47. epizóda
Statočný a krásna: 46. a 47. epizóda Foto: Eccho Rights

Nik ani len netuší, že Rıza sa už medzičasom vrátil na miesto, kde sa (nielen preňho) celá tá desivá nočná mora začala... Do Korludağu!

Korhan (Erkan Avcı), na rozdiel od svojho otca (Tamer Levent), rozhodne nie je z kameňa, preto sa ho Cesurov (Kıvanç Tatlıtuğ) smutný príbeh, ktorý mu osvetlí jeho milovaná sestra (Tuba Büyüküstün), veľmi dotkne. Utešiť ju však, žiaľ, nedokáže ani jeho súcit, ani prítomnosť. Cesur dostane zvláštny odkaz, pravdepodobne od Rızu (Yiğit Özşener). Zdá sa, že vzťah Banu (Gözde Türkpençe) a Bülenta (Serkan Altunorak) začína naberať obrátky... Cesur nie je jediný v Korludağu, kto dnes ráno dostane nečakanú poštu, ďalšou je Adalet (Nihan Büyükağaç). A vôbec z toho nie je nadšená – práve naopak! Všetko nasvedčuje tomu, že Korhan a Cahide (Sezin Akbaşoğulları) sa asi niečím otrávili. Keď napokon skončia v nemocnici, hrozí, že najstráženejšie tajomstvo tej prefíkanej potvory zrazu vyjde na povrch... Aj keď je Sühan v šoku, keď Cesur otvorí správu z exhumácie svojho otca, vie, že teraz musí byť veľmi silná – preňho, pre nich oboch. Občas, keď sa šťastie unaví, sadne si i na človeka, ktorý bol pre kúsok z neho ísť hoc aj cez mŕtvoly a možno – alebo skôr celkom iste – si ho ani nezaslúži. Ako napríklad Cahide! Psychický stav pani Fügen (Tilbe Saran) sa rýchlo zhoršuje, už je nepriateľská dokonca i k Şirin (Irmak Örnek) a Kemalovi (Firat Altunmeşe). Zlomený Cesur sa rozhodne konfrontovať Tahsina tvárou v tvár...

Prokurátor Serhat (Serdar Özer) i Sühan trvajú na tom, aby Cesur už viac nekontaktoval svokra – a aj keď on to možno tak nevníma, je to pre jeho vlastné dobro a bezpečnosť. Kým po ňom všetci horúčkovito pátrajú na rôznych miestach, Rıza sa, akoby sa nechumelilo, vyberie na exkurziu do Sühaninej dielne! Po rozhovore s Mihriban (Devrim Yakut) dostane Cesur nápad, ako možno predsa len vypátrať Adaletinho aj navzdory veľkej snahe úradov stále nezvestného brata. Nik ani len netuší, že ten sa už medzičasom vrátil na miesto, kde sa (nielen preňho) celá tá desivá nočná mora začala... Do Korludağu!

Hülya (Zeynep Kızıltan) je čoraz nervóznejšia, že jej Cahide opakovane nedvíha telefón. Cíti, že niečo nie je v poriadku, no čo je naozaj vo veci ani len netuší. Ako by aj mohla?!

Sledujte v utorok, 20. októbra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v utorok, 24. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na