DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Statočný a krásna: 50. a 51. epizóda

21. 10 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 50. a 51. epizóda
Statočný a krásna: 50. a 51. epizóda Foto: Eccho Rights

Stretnutie, ktoré nápadne pripomína ich úplne prvé, len v opačnom garde, Sühan a Cesura, medzi ktorými dnes stoja svety, zaskočí...

Şirin (Irmak Örnek) a Kemal (Firat Altunmeşe) sa po dlhom čase konečne opäť dokážu úprimne usmievať. A to je, bez preháňania - vzhľadom na fakt, že v sídle Korludağovcov aj dnes, rovnako ako každý deň v posledných týždňoch, soptí nervózna Adalet (Nihan Büyükağaç) -, malý zázrak! Niekdajší nekorunovaný kráľ Korludağu Tahsin (Tamer Levent) stále hnije vo väzení, kde sa však jeho ešte donedávna neohrozená pozícia začína pomaly, ale isto otriasať v základoch. Cahide (Sezin Akbaşoğulları) sa zo všetkých síl snaží utajiť pred Hülyou (Zeynep Kızıltan), že je naozaj tehotná. Má totiž nie bezdôvodný strach, že by ju jej niekdajšia spojenkyňa mohla o toto šťastie pripraviť. Že by ju mohla pripraviť úplne o všetko! Sühan (Tuba Büyüküstün) je veľmi nešťastná. Aj keď jej vzťah s manželom (Kıvanç Tatlıtuğ) po príšernej smrti jeho milovanej mamy (Tilbe Saran) stroskotal, nedokáže naňho prestať myslieť, ani ho prestať ľúbiť... Cesur, z ktorého je dnes iný, oveľa drsnejší a chladnejší muž, navštívi vo väznici Rızu (Yiğit Özşener). Netuší, žiaľ, kým ten zlomene pôsobiaci muž, od ktorého výpovede si tak veľa sľubuje a ktorému dokonca v dobrej viere, že pre svojich rodičov konečne dosiahne spravodlivosť, podá ruku, v skutočne je. Ani čo všetko má ten diabol na svedomí!

Stretnutie, ktoré nápadne pripomína ich úplne prvé, len v opačnom garde, Sühan a Cesura, medzi ktorými dnes stoja svety, zaskočí... Rovnako ako poznanie, že bez ohľadu na všetku tú hrôzu a bolesť, čo ich rozdelila, ich vzájomné city sú rovnako silné ako predtým. Ale aj, žiaľ, rovnako ako poznanie, že napriek tomu nemôžu byť spolu, pretože medzi nimi opäť stojí tieň veľkého Tahsina Korludağa, v ktorého nevinu ona z celého srdca verí, aj keď dôkazy hovoria inou rečou – a o ktorého stopercentnej vine je on presvedčený i naďalej... Rıza spoza mreží dôsledne plánuje ďalší krok svojho krutého plánu pomsty.

Krátko pred Tahsinovým súdnym pojednávaním sa proti nemu objavia nové, priťažujúce dôkazy. Otázne ale je, či sú pravé, o čom dosť pochybujú nielen všetci vo vile Korludağovcov, ale i prokurátor Serhat (Serdar Özer)!

Sledujte vo štvrtok, 22. októbra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 30. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na