DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Statočný a krásna: 52. a 53. epizóda

22. 10 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 52. a 53. epizóda
Statočný a krásna: 52. a 53. epizóda Foto: Eccho Rights

Rıza, aj keď je sám za mrežami, vôbec nepochybuje o tom, že Cesur splní, čo sľúbil a s Tahsinom sa poráta aj zaňho.

Po Tahsinovom (Tamer Levent) liste je Mihriban (Devrim Yakut) rozrušená oveľa viac, ako si je ochotná pripustiť. Mnohé veci z minulosti zrazu začína vnímať inak... No i tak ju stretnutie s Adalet (Nihan Büyükağaç), ktorú nikdy nemala rada, poriadne vytočí! Tahsinovi, do ktorého sa drzý spoluväzeň neustále sprosto naváža, napokon prasknú nervy... A ovládať sa na chvíľu prestane aj Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ), keď v obchode natrafí na Saliha (Okday Korunan)! Cahide (Sezin Akbaşoğulları) je presvedčená, že listy, ktoré by mohli priťažiť hlave klanu Korludağovcov, má na svedomí Korhan (Erkan Avcı). Toho sa však jej podozrenie veľmi, veľmi dotkne... O hĺbke Adaletinho zúfalstva svedčí i fakt, že opäť vyhľadá Mihriban. Banu (Gözde Türkpençe) a Bülent (Serkan Altunorak), medzi ktorými to už dlhšie nebezpečne iskrí, posunú svoj vzťah-nevzťah na ďalšiu úroveň. Cesur a Kemal (Firat Altunmeşe) spolu zapíjajú smútok a žiaľ. Tak intenzívne, že neskôr obaja potrebujú pomoc, aby vôbec bezpečne trafili domov a...Do postele. Vraví sa, že život si cestu napokon vždy nájde, nech už sú okolnosti akékoľvek. Nuž a láska predsa k životu neoddeliteľne patrí, je jeho soľou, korením i sladkým dezertom v jednom!

Hoci zatiaľ v danej veci prebehlo len jediné pojednávanie a súd s Tahsinom bude už onedlho opäť pokračovať, niekdajší najmocnejší muž Korludağu sa už cíti ako víťaz. Rıza (Yiğit Özşener), aj keď je sám za mrežami, však vôbec nepochybuje o tom, že Cesur splní, čo sľúbil a s Tahsinom sa poráta aj zaňho. No dopadne to inak, ako jeden i druhý predpokladali. Ako mohol ktokoľvek predpokladať...

Sühan (Tuba Büyüküstün) je na konci so silami, ešte nikdy sa necítila taká stratená, bezmocná a, aj keď obklopená rodinou, zúfalo sama.

Sledujte v pondelok, 26. októbra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 30. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na