Statočný a krásna cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 58. a 59. epizóda

28. 10 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 58. a 59. epizóda
Statočný a krásna: 58. a 59. epizóda Foto: Eccho Rights

Druhé kolo rozvodového konania Cesura a Sühan sa podobá tomu predošlému. Teda, až na dve výnimky – účasť odporcu a... Jeho postoj.

Ťažko povedať, čo Sühan (Tuba Büyüküstün) vykoľají viac – či správa, že jej otec (Tamer Levent) znova skončil na polícii, alebo že muža, ktorého miluje (Kıvanç Tatlıtuğ) sa niekto znova pokúsil zniesť zo sveta! Stretnutie s nešťastným Cesurom, ktorého žiaľ a hnev stále zaslepujú, jej však ublíži ešte oveľa, oveľa viac. Cahide (Sezin Akbaşoğulları) sa zúfalo snaží zachrániť svoj vzťah s Korhanom (Erkan Avcı), no zdá sa, že už je prineskoro... A to ešte netuší, že jej manžel ju - a rozhodne nie bezdôvodne – začal podozrievať z nevery! Rande Bülenta (Serkan Altunorak) a Banu (Gözde Türkpençe) sa vôbec nevyvíja podľa ich predstáv. Najprv ich rozhodí elektrizujúca chémia medzi Sühan a Cesurom na parkete a vzápätí poriadne zúrivý žiarlivostný výstup podguráženého Korhana, ako vystrihnutý z veľkej knihy. Sühan tak veľmi chce dokázať otcovu nevinu, že si nechce ani len pripustiť, že stretnutie s neznámym mužom, ktoré je ochotná pre jeho očistenie riskovať, je zrejme pasca. A nanešťastie je cestou naň tak hlboko ponorená do vlastných myšlienok, že si vôbec nevšimne, že ju niekto sleduje!

Pasca na Rızu (Yiğit Özşener) je nastražená, hŕstka zasvätených čaká v úkrytoch na to, či sa prezradí alebo nie. Veci však naberú nečakaný spád... Na rozdiel od prokurátora Serhata (Serdar Özer) a Cesura, pre ktorého je ľahké veriť v to najhoršie o človeku, ktorého nenávidí v podstate celý život, Sühan je na pochybách. Druhé kolo rozvodového konania Cesura a Sühan sa podobá tomu predošlému. Teda, až na dve výnimky – účasť odporcu a... Jeho postoj. Zdá sa, že Tahsin - neskoro, ale predsa - konečne pochopí, že každá jeho domnelá výhra znamená bolestnú prehru pre jeho najbližších.

Diabolská Hülya (Zeynep Kızıltan) ani len netuší, akému nebezpečnému chlapovi práva vykričala do tváre, že je úchylák! Sühan je veľmi, veľmi nešťastná. A nič, čo Cesur povie alebo urobí to nedokáže zmeniť. Vôbec nič...

Sledujte vo štvrtok, 29. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na