Statočný a krásna cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 62. a 63. epizóda

02. 11 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 62. a 63. epizóda
Statočný a krásna: 62. a 63. epizóda Foto: Eccho Rights

Keďže polícia má zviazané ruky, pátrať po Şirin pomáhajú Kemalovi Sühan, Cesur i pani Reyhan. A pridá sa aj vlk v ovčom rúne – Rıza!

Aj keď si to pôvodne chcela nechať len pre seba, Sühan (Tuba Büyüküstün) napokon najlepšej kamarátke Şirin (Irmak Örnek) prezradí, čo Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) zatiaľ ani len netuší – že pod srdcom nosí dieťatko! Aj keď má spočiatku pochybnosti, Korhan (Erkan Avcı) sa po krátkom zaváhaní rozhodne pomôcť bývalému švagrovi a dostať z otca (Tamer Levent) informácie, ktoré jeho boj s veternými mlynmi konečne niekam posunú. Plán vyjde na jednotku a bojovne naladený Cesur sa rozhodne kuť železo, kým je ešte horúce. Şirin urobí presne to, čoho sa Kemal (Firat Altunmeşe) obával – využije Rızovu (Yiğit Özşener) chvíľkovú neprítomnosť a prehľadá mu veci! Jej indiskrétnosť, žiaľ, nezostane nepovšimnutá... Reyhan (Işıl Dayoğlu) má pocit, že sa asi musela zblázniť, keď zrazu odkiaľsi začuje detský plač. No potom pred dverami nájde bábätko! Keď Sühan zistí, čo Cesur urobil, strašne sa rozhnevá. Zrazu je toho na ňu akosi priveľa – bezvládne sa v mdlobách zvezie k zemi... Tahsin nájde kameru, ktorej svedectvo ho pripravilo o majetok, a od zúrivosti ju rozšliape. Ešte viac ho ale rozčúli telefonát od Mihriban (Devrim Yakut), ktorá sa na poslednom vývoji situácie zjavne skvelo baví! Sühanino tajomstvo Korhana poriadne prekvapí. No aj on má v talóne jedno pre ňu.

Cesur robí naozaj veľkú chybu, že stále verí Rızovi a trestuhodne podceňuje jeho chorú túžbu po pomste, ktorej je ten diabol ochotný bez váhania chladnokrvne obetovať čokoľvek a kohokoľvek! Cahide (Sezin Akbaşoğulları) nemá veľmi na výber, a tak keď ju Tahsin priprie, aby vyšla s pravdou von, urobí to. Kemal začne panikáriť, keď zistí, že jeho milovaná manželka nie je u mamy, ako dúfal - že skrátka zmizla bez stopy... Keďže polícia má zviazané ruky, pátrať mu zatiaľ pomáhajú Sühan, Cesur i pani Reyhan. A pridá sa aj vlk v ovčom rúne – Rıza!

Cahide znova zájde za Korhanom, aby ho odprosila. No ani tentoraz nepochodí – a nepomôže jej dokonca ani test DNA bábätka. Cesur požiada Şirin o rozhovor medzi štyrmi očami. Ako inak, ide o Sühan...

Sledujte v utorok, 3. novembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na