Statočný a krásna cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 64. a 65. epizóda

03. 11 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 64. a 65. epizóda
Statočný a krásna: 64. a 65. epizóda Foto: Eccho Rights

Korhan je úprimne zdesený, keď sa náhodou dozvie, čo má jeho milovaná sestra v pláne. A preto sa rozhodne zasiahnuť...

Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) náhodou začuje kúsok rozhovoru medzi Sühan (Tuba Büyüküstün) a Korhanom (Erkan Avcı), z ktorého vyrozumie, že jeho exmanželka pred ním niečo tají. Niečo dôležité... Şirin (Irmak Örnek) si nemôže pomôcť, z Rızu (Yiğit Özşener) má nefalšovanú hrôzu! Zdá sa, že Tahsin (Tamer Levent) možno predsa len nie je až taký tvrdý, za akého ho všetci považujú. Inak by predsa neposkytol vo svojom dome útočisko najprv cudziemu bábätku – a teraz ešte aj Cahide (Sezin Akbaşoğulları). Korhan sa zahrá na dohadzovača, aby pomohol sestre a bývalému švagrovi znovu si nájsť k sebe cestu. No dopadne to inak, ako sa nádejal. Nanešťastie... Nepokojného drobčeka, ktorý u nervóznej Cahide nie a nie zaspať, ukolíše až nežná a pokojná náruč jej švagrinej. Cesurovi už i tak nie práve najlepšiu náladu nadobro pokazí ďalšia zlá správa. Jeho následný rozhovor s Rıfatom (Müfit Kayacan) má aj neželaného svedka, ktorý sa naňho a jeho blízkych pomaly na každom kroku lepí ako tieň... S netušenými následkami! Hülya (Zeynep Kızıltan) môže byť so sebou maximálne spokojná. Na smolu svojej niekdajšej spojenkyne Cahide totiž vďaka Tahsinovi získa viac, ako kedy dúfala...

Şirin (Irmak Örnek) stále bojuje sama so sebou. Jedna jej časť už viac nechce klamať nikomu z jej blízkych, tá druhí sa zúfalo snaží chrániť otca (Okday Korunan) a... Má ochromujúci strach z Rızu! Tahsin prekvapí Bülenta (Serkan Altunorak) znepokojivým návrhom. Korhan je úprimne zdesený, keď sa náhodou dozvie, čo má jeho milovaná sestra v pláne. A preto sa rozhodne zasiahnuť... Aj keď sa zdalo, že Rıza akýmsi zázrakom vždy vyviazne s čistým štítom z každej pasce, ktorú naňho niekto nastraží, napokon predsa len v jednej mimoriadne premyslenej uviazne!

Obrovská bolesť v Cesurovom zrazu až detsky bezbrannom pohľade zasiahne Sühan priamo do srdca, ako žeravá britva. Ako stovka žeravých britiev, tisícka... No napriek tomu sa uchýli k ďalšej boľavej lži.

Sledujte v stredu, 4. novembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na