Statočný a krásna cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 72. a 73. epizóda

10. 11 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 72. a 73. epizóda
Statočný a krásna: 72. a 73. epizóda Foto: Eccho Rights

Kemal si tajne vypočuje rozhovor Cesura a Şirin. Keď pochopí, čo pred ním tajili, zareaguje, žiaľ, presne tak, ako sa obávali.

Aj keď prokurátor Serhat (Serdar Özer) nie je fanúšikom pátrania na vlastnú päsť, nemôže poprieť, že dôkazy, ktoré získali Sühan (Tuba Büyüküstün) s Cesurom (Kıvanç Tatlıtuğ) a teória, ktorú nadškrtli, má hlavu a pätu. Rıza (Yiğit Özşener) zúri, že mu jeho nepriatelia tak nečakane narušili plány. Doplatí na to mladý recepčný, z ktorého sa v minúte stane nezamestnaný. A to si môže gratulovať! Život je občas naozaj plný neskutočnej irónie... Na vlastnej koži sa o tom presvedčia Tahsin (Tamer Levent) a Cesur, keď spolu skončia v jednej cele! Banu (Gözde Türkpençe) by sa najradšej pod zem prepadla od hanby, keď sa Mihriban (Devrim Yakut) nečakane vráti domov skôr a prichytí ich s Bülentom (Serkan Altunorak) v dosť jednoznačnej situácii. Ak by Tahsinovi ešte prednedávnom niekto povedal, že raz bude obhajovať toho darebáka Rızu, akoby mu bol rodný brat či syn, považoval by ho prinajmenšom za blázna. No presne to sa stane. Korhan (Erkan Avcı) vôbec nepochybuje o tom, že za pádom Cahide (Sezin Akbaşoğulları), po ktorom skončila v nemocnici, stojí tá diablica Hülya (Zeynep Kızıltan)! Je odhodlaný za žiadnu cenu nedopustiť, aby tie dve ešte niekedy spolu zotrvali pod jednou strechou. Sühan sa ani nemá kedy tešiť z Cesurovho prepustenia na slobodu, jej otca totiž po kolapse vo vážnom stave v bezvedomí odvezie záchranka...

Cesur má čo robiť, aby udržal na uzde obrovský hnev a zúrivosť, keď sa pred ním zrazu, ako blesk z čistého neba, objaví Rıza. Nebyť polície, ktorú má po celý čas za chrbtom, ktovie, ako by to napokon dopadlo...? Sühan sa ešte nikdy necítila taká zraniteľná a bezmocná ako práve teraz. Strach a neistotu však razom vystrieda hnev, keď sa zrazu v sídle Korludağovcov objaví Rıza. Nevítaný hosť ju tak vykoľají, že mu v návale emócií vyzradí cenný tromf... Hülyu Turanove slová prinútia poriadne sa zamyslieť nad jej plánmi a možno ich aj prehodnotiť. Kemal (Firat Altunmeşe) si tajne vypočuje rozhovor Cesura a Şirin (Irmak Örnek). Keď pochopí, čo pred ním tajili, zareaguje, žiaľ, presne tak, ako sa obávali.

Tahsinovi sa podarí uštedriť svojim protivníkom naozaj tvrdý úder pod pás. Netuší, že onedlho i sám jeden poriadny dostane. A postará sa oň, aj keď nedobrovoľne, jeho verná Adalet (Nihan Büyükağaç)!

Sledujte v stredu, 11. novembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na