Statočný a krásna cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 84. a 85. epizóda

19. 11 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 84. a 85. epizóda
Statočný a krásna: 84. a 85. epizóda Foto: Eccho Rights

Cahide už v živote urobila množstvo chýb, no tá, ku ktorej sa zníži dnes, aby z pomsty ranila Reyhan, má, žiaľ, fatálne následky.

Sühan (Tuba Büyüküstün) a Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) sú po vypočutí nahrávky od Cahide (Sezin Akbaşoğulları) na Bülenta (Serkan Altunorak) poriadne nahnevaní. Rozhodnutie o jeho osude však prenechajú niekomu inému – niekomu, kto má na to väčšie právo... Banu (Gözde Türkpençe). Reyhan (Işıl Dayoğlu) je v šoku, keď sa priamo od zdroja dozvie, čo sa zase deje – a že o tom Korhan (Erkan Avcı) opäť nevie a ani sa dozvedieť nemá! Mihriban (Devrim Yakut) už svojho syna videla všelijakého, no takého zničeného ako dnes ešte nikdy. Akoby z neho úplne vyprchal všetok život a zostala len prázdna schránka, ktorá funguje už len zo zotrvačnosti... Cesur už nechce ani minútu svojho života stráviť bez milovanej Sühan, preto chce tentoraz všetko, čo predtým pokazili, urobiť správne. A začne tým, že jej položí tú najdôležitejšiu otázku zo všetkých... Reyhan v snahe pomôcť Korhanovi, ktorý je pre ňu ako syn, urobí presný opak toho, o čo ju žiadala jeho manželka – a obom tým veľmi ublíži. Už je hlboká noc a Sühan už dávno spí, keď Cesurovi zavolá ten posledný človek, od ktorého by to čakal a požiada ho o stretnutie, a to hneď... Správne, Tahsin (Tamer Levent)!

O tom, že človeku sa môže dramaticky zmeniť osud doslova z večera do rána už Sühan neraz počula, no dnes to, žiaľ, zažije na vlastnej koži. Ešte včera bola tou najšťastnejšou ženou na svete a dnes... Dnes ju na kolená zrazí presvedčenie, že prišla úplne o všetko. Cahide už v živote urobila množstvo chýb, no tá, ku ktorej sa zníži dnes, aby z pomsty ranila Reyhan, má, žiaľ, fatálne následky. Ťažko povedať, či strážni anjeli dostávajú alebo nedostávajú čosi ako rizikový príplatok, ale ak áno, tak ten Rızov (Yiğit Özşener) si dnes zaslúži minimálne dvoj-, ak nie trojnásobný! Zdá sa, že nešťastnej Sühan už nič nedokáže zabrániť v odchode z krajiny. Teda, až na... Zlé správy.

Turan už začína mať Rızu a jeho nevyspytateľných nálad pomaly, ale isto plné zuby. Je zrejme len otázkou času, kedy pohár jeho trpezlivosti definitívne pretečie...

Sledujte v pondelok, 23. novembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na