Statočný a krásna cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Statočný a krásna: 90. a 91. epizóda

25. 11 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna: 90. a 91. epizóda
Statočný a krásna: 90. a 91. epizóda Foto: Eccho Rights

Krátko pred svadbou sa nad šťastím Sühan a Cesura začne nebezpečne zmrákať. Rıza si totiž proti nim nájde nových spojencov!

Bülentovi (Serkan Altunorak) sa vôbec nedarí skryť rozladenie, keď mu mama (Devrim Yakut) povie o chystanej svadbe Sühan (Tuba Büyüküstün) a Cesura (Kıvanç Tatlıtuğ). A keď spomenie Banu (Gözde Türkpençe)... Vybuchne. Tahsin (Tamer Levent) je pre občasné kratučké záblesky spomienok čoraz zmätenejší. Cesur je preto, ale aj pre ďalšiu hnusnú hru, ktorú s ním rozohrá Rıza (Yiğit Özşener), extrémne podráždený – a medzi ním a Sühan to opäť začne škrípať... Cahide (Sezin Akbaşoğulları) si musí poriadne hrýzť do jazyka, aby svokrovi hneď nevyzvonila všetko, čo vie, keď ju požiada, aby mu pomohla nájsť Adalet (Nihan Büyükağaç). Viac ju však vykoľají, keď jej Korhan (Erkan Avcı) povie, že sa s ňou chce rozviesť! Všetku zlosť a frustráciu si potom naozaj hanebným spôsobom vybije na človeku, ktorý nemá šancu prekuknúť bohapusté lži, ktoré mu narozpráva... Správne, na Tahsinovi. Hülya (Zeynep Kızıltan) je už len tieňom ženy, ktoriu ešte nedávno bola - má taký panický strach, že by mohla znova prísť o synčeka, že radšej vôbec nevychádza z izby. Aj keď je Sühan dôrazne proti, Cesur pokračuje v diabolskej Rızovej hre na mačku a myš v nádeji, že sa mu tak v spolupráci s prokurátorom Serhatom (Serdar Özer) podarí dostať znova za mreže. No dopadne to inak, ako sa nádejal.

Krátko pred svadbou sa nad šťastím Sühan a Cesura začne nebezpečne zmrákať. Rıza si totiž proti nim nájde nových spojencov! Vlastne... Vďaka bystrému Turanovi sa s ich hľadaním ani veľmi nemusí namáhať – ten mu ich totiž naservíruje pomaly na striebornom podnose! Vraví sa, že ak ženích uvidí svoju nevestu v ich veľký deň ešte pred svadbou, prináša to smolu. A ak je to pravda... Sühan a Cesura, ktorí na povery a babské povedačky neveria, to najhoršie ešte len čaká!

Strach, zúfalstvo a beznádej nikdy nie sú dobrými radcami, pre nikoho. No dnes sú tiež tým najmocnejšími zbraňami, ktoré má bezradný Cesur v rukách – a všetky, žiaľ, zasiahnu svoj cieľ...

Sledujte vo štvrtok, 26. novembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Statočný a krásna: FINÁLE - v pondelok, 7. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na