DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 •

Statočný a krásna

19. 08 2020 15:15 | Alexandra Stahlová
Statočný a krásna
Statočný a krásna Foto: Eccho Rights/TV Doma

Jedinou trhlinou Cesurovho dokonalého plánu pomsty mužovi, ktorý ho pripravil o všetko, je láska k Sühan... Dcére toho muža!

(Cesur ve Güzel, Romantický seriál, Tur., 10 November 2016 – 22 June 2017, Stereo, HD)
Hrajú: Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Tamer Levent, Erkan Avcı, Serkan Altunorak, Sezin Akbaşoğulları, Devrim Yakut, Nihan Büyükağaç, Firat Altunmeşe, Irmak Örnek, Okday Korunan, Gözde Türkpençe, Işıl Dayoğlu, Zeynep Kızıltan, Cansu Türedi, Tilbe Saran, Ali Pinar, Müfit Kayacan, Elçin Sangu, Yiğit Özşener


Pondelok až štvrtok o 21.30 (Od 31. augusta.)
V malebnom mestečku Korludağ vládne železnou rukou tvrdý a nebezpečný muž, ktorý mu dal meno a ktorého temer všetci v ňom, hoci mu vďačia za prácu i strechu nad hlavou, z duše nenávidia - Tahsin Korludağ (Tamer Levent). Muž, ktorý pred svetom celé roky ukrýva temné tajomstvo, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je, aj keď to zatiaľ nik nevie, aj najnovší prírastok korludağskej komunity, mladík menom Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ). Ten totiž svoju pravú identitu tají, aby sa Tahsinovi, ktorý ho ešte ako chlapca pripravil úplne o všetko, konečne pomstil.

Lenže nech sa akokoľvek snažíte, aj ten najdokonalejší plán, v ktorom počítate so všetkými možnými aj nemožnými eventualitami, má svoje trhliny. A netrvá dlho, kým Cesur spozná trhlinu toho svojho - krásnu, bystrú a láskavú Sühan (Tuba Büyüküstün), Tahsinovu milovanú dcéru, ktorá o neodpustiteľných hriechoch svojho otca (aj keď, samozrejme, vie, že nie je svätý) očividne nemá ani najmenšie tušenie...

A okrem toho, každé srdce, aj keď je až po okraj naplnené hnevom a nekonečným smútkom ako to Cesurovo, nemá ani najmenšiu šancu vzdorovať láske, ktorá sa doň nenápadne vplíži zadnými vrátkami, hoc aj v tej najnevhodnejšej chvíli. Alebo aspoň nie večne!


Čo možno neviete
* V seriáli sa objaví celá plejáda známych tvárí. Okrem oboch predstaviteľov hlavných hrdinov, Tuby Büyüküstün (Asi z Perly Orientu) a Kıvança Tatlıtuğa (Behlül zo Zakázanej lásky, Sekiz z Ezela či Mehmet z V objatí hodvábu), určite stoja za zmienku aj Tamer Levent (láskavý Garip z Neželanej nevesty alebo drsný kapitán Şevket z Lásky na druhý pokus) v úlohe Sühaninho otca Tahsina alebo Serkan Altunorak (Mustafov pobočník Taşlıcalı Yahya zo Sultána) ako jej nemastný-neslaný snúbenec Bülent či Yiğit Özşener (pomstychtivý Cengiz z Ezela) ako nebezpečný zločinec Rıza. A tešiť sa môžete aj na Tilbe Saran (psychologička İdil z Neželanej nevesty) v úlohe Cesurovej mamy Fügen, Nihan Büyükağaç (zákerná Gülşah zo Sultána) ako Tahsinovu milenku Adalet, fešáka Serdara Özera (diabolský Maksut z Kúska zo mňa) ako prokurátora Serhata, Yaşara Üzera (slaboch Yusuf zo Sily ženy) ako bývalého policajného komisára Mutluho či Işıl Dayoğlu (Sitare z Lásky a trestu) ako Reyhan, staršiu slúžku v dome Korludağovcov a mamu všetečnej Şirin (Irmak Örnek).

* Osobnou seriálovou stylistkou fešáka Kıvança Tatlıtuğa bola jeho krásna manželka, módna návrhárka Başak Dizer.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - v pondelok, 2. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na